DESTINATION...

23-27.01.2017 Elbląg

Drodzy rodzice i tancerze!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zimowej półkolonii tanecznej DESTINATION WINTER CAMP, która odbędzie się w dniach 23-27.01.2017 w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu.

Każda nasza półkolonia to gwarancja dużej dawki tańca, mnóstwa atrakcji i wspaniałej przygody dla Wszystkich uczestników!

Nasze półkolonie oraz obozy organizujemy już od wielu lat i przygotowujemy je z dbałością o każdy detal. Dzięki temu opracowaliśmy program dostosowany do wieku i poziomu uczestników.

W czasie półkolonii nasi uczestnicy poznają różne style taneczne: taniec nowoczesny, videoclip dance, taniec klasyczny, akrobatyka. Każde zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania tancerzy.

Oprócz zajęć tanecznych w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo atrakcji: wyjście na lodowisko, kino, squash, bajlandia, ścianka wspinaczkowa i wiele innych. Na koniec naszej półkolonii odbędzie się prezentacja wszystkich naszych uczestników w specjalnie przygotowanych pokazach tanecznych!!!

Na nasze półkolonie i obozy organizowane przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION zawsze zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.

Poniżej krótka relacja z obozu letniego we Władysławowie:

Nasza półkolonia DESTINATION WINTER CAMP odbywać się będzie w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. 

Oprócz wspaniałych zajęc tanecznych, mnóstwa atrakcji oraz najlepszej kadry naszym uczestnikom zapewniamy:

  1. wyżywienie: II śniadanie i obiad
  2. wejścia na wszystkie atrakcje
  3. ubezpieczenie NW dla wszystkich uczestników
  4. bogaty i ciekawy program

WAŻNE: Półkolonia zgłoszona jest do Kuratorium Oświaty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą półkolonii DESTINATION WINTER CAMP prosimy o kontakt z nami telefonicznie pod numerem:
Prezes UKTS Destination - Milena Kucharczyk tel. 511 912 289
lub na maila: info@destination.elblag.pl

Warunki uczestnictwa:

  1. Wypełnienie i dostarczenie do instruktora tańca KARTY KWALIFIKACYJNEJ. 
  2. Wpłata zaliczki (w przypadku rezygnacji z półkolonii zaliczka nie podlega zwrotowi) w wysokości 150 zł najpóźniej do dnia 09.01.2017 wyłącznie na konto UKTS Destination.
  3. Posiadanie przez uczestnika półkolonii zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w półkolonii tanecznej.
  4. Wpłata pozostałej należności za półkolonię najpóźniej do dnia 20.01.2017 na konto UKTS Destination

Rezerwacja miejsca na półkolonię odbywa się na podstawie kolejności wpłaty zaliczki. 
Liczba miejsc ograniczona!

Cena półkolonii: 400zł

Informujemy, że wpłaty za półkolonię należy dokonywać wyłącznie na konto Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego DESTINATION
Bank MILLENNIUM S.A.
30 1160 2202 0000 0001 5087 8720

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku!