DESTINATION...

Prowadzi zajęcia Disco Dance, Sexy Ladies oraz zajęcia dla nowożeńców.

Może chcielibyście poznać kilka faktów o mnie...
A wiec tak!

👉 Mam na imię Wika i jestem związana z Destination już 10 lat - najpierw jako tancerka, a później jako instruktor i tak zostało do tej pory 🤪

🏆 Na swoim koncie mam wiele różnych wyróżnień i tytułów, między innymi: 1 miejsce w duecie z Jagodą Umpirowicz w kategorii duety disco dance pow. 15 lat podczas Otwartych Mistrzostw Polski 2015 oraz 2 miejsce wraz z Mini Formacją Destination Senior Team w kategorii mini formacje Disco Dance pow. 15 lat zdobyte podczas Otwartych Mistrzostw Polski Disco Dance 2015 i 2014.

🔝 Jednak moim największym osiągnięciem jest 5 miejsce na Mistrzostwach Świata WDSF w Serbii które odbyły w 2019 roku!

➖ Będąc tancerką Destination miała okazję brać udział w wielu warsztatach tanecznych u znanych pedagogów w kraju i na świecie: Jurij żurajew, Ilona Bekier, Michał Maciejewski, Brian Poniatowski, Sebastian i Jakub Piotrowicz, Andrzej Kuźnicki, Jacek Walasik, Anna Górna, Jowita Czarnecka-Tereba, Olga Golitsyna (Rosja), Charlotta Helgensen (Szwecja), Just Berger (Niemcy), Stine Larsen Nedgard i Julie Sofie Wichmann (Norwegia) i wielu innych.


Oprócz tego jestem bardzo wesołą osobą która ciąąąągle się uśmiecha! ( NA SERIO 😁)
Mam ogromnie dużo energii i można znaleźć mnie dosłownie wszędzie - tak już mam 🙃

👉 Moi drodzy, jeżeli chcecie dołączyć na Nasze zajęcia i poczuć dawkę energii i uśmiechu ode mnie to jeszcze nic straconego!

ZAPRASZAM na zajęcia ❤️