DESTINATION...

To były bardzo udane zawody dla młodych elbląskich tancerzy, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Bydgoska Układanka Taneczna, z której wrócili aż z 6 złotymi medalami. Oprócz tego elblążanie z Bydgoszczy wrócili także ze srebrnymi i brązowymi krążkami.

W III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Bydgoska Układanka Taneczna wzięli udział wszyscy tancerze należący do UKTS Destination. Łączne w turnieju zaprezentowało się 130 tancerzy z naszego klubu. Najmłodszy nasz tancerz miał zaledwie 5 lat.

Turniej w Bydgoszczy podzielony był na kategorie wiekowe, taneczne oraz poziomy zaawansowania tancerzy. Tancerze z UKTS Destination prezentowali się w solo, duetach, mini formacjach oraz formacjach disco dance, nie dając szans sporej konkurencji, która startowała w turnieju.

1 miejsce - formacja Destination
1 miejsce - formacja Destination Kids
1 miejsce - mini formacja Destination
1 miejsce - mini formacja Destination Kids
1 miejsce - duet Julia Bronowicka i Aleksandra Relidzińska
1 miejsce - duet Laura i Wiktoria Wyszomirskie

- Nasi tancerze zaprezentowali się znakomicie pokonując zespoły najwyższej rangi m.in. finalistów Mistrzostw Polski. Bardzo cieszymy się z tak wspaniałych wyników, ponieważ ciężko na to pracowaliśmy podczas zajęć tanecznych, obozów letnich czy warsztatów tanecznych - dodaje Milena Kucharczyk, trener i prezes UKTS Destination.

Oprócz złotych medali nasi tancerze przywieźli również sporo srebrnych i brązowych krążków:
2 miejsce - formacja Destination Dance Kids (5-6 latki)
2 miejsce - formacja Destination Kids SP 1
2 miejsce - solo Paulina Haza
2 miejsce - solo Anna Lewandowska
2 miejsce - Martyna Zaroda
3 miejsce - formacja Destination Kids SP 21
3 miejsce - solo Monika Umpirowicz

- Gratulacje należą się dla wszystkich tancerzy za ich ciężka pracę włożoną w przygotowania oraz zaciętą rywalizację ze wszystkimi zespołami. Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętych wyników, które pokazują, że zaangażowaniem i ciężką pracą można osiągnąć naprawdę wiele - kończy Milena Kucharczyk, trener i prezes Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination.

Poniżej link do pełnej galerii zdjęć z turnieju w Bydgoszczy -> WEJDŹ I ZOBACZ