DESTINATION...

23-27.01.2017 Elbląg

Drodzy rodzice i tancerze!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym zimowisku tanecznym DESTINATION WINTER CAMP, które odbędzie się w dniach 23-27.01.2017 w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu.

Każde nasze zimowisko to gwarancja dużej dawki tańca, mnóstwa atrakcji i wspaniałej przygody dla Wszystkich uczestników!

Nasze zimowiska, półkolonie oraz obozy organizujemy już od wielu lat i przygotowujemy je z dbałością o każdy detal. Dzięki temu opracowaliśmy program dostosowany do wieku i poziomu uczestników.

W czasie zimowiska nasi uczestnicy poznają różne style taneczne: taniec nowoczesny, videoclip dance, taniec klasyczny, akrobatyka. Każde zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania tancerzy.

Oprócz zajęć tanecznych w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo atrakcji: wyjście na lodowisko, kino, squash, bajlandia, ścianka wspinaczkowa i wiele innych. Na koniec naszego zimowiska każdy otrzyma pamiątkowy prezent oraz dyplom!!!

Na nasze zimowiska, półkolonie i obozy organizowane przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION zawsze zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.

Nasze zimowisko DESTINATION WINTER CAMP odbywać się będzie w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu. 

Oprócz wspaniałych zajęc tanecznych, mnóstwa atrakcji oraz najlepszej kadry naszym uczestnikom zapewniamy:

  1. wyżywienie: II śniadanie i obiad
  2. wejścia na wszystkie atrakcje
  3. ubezpieczenie NW dla wszystkich uczestników
  4. bogaty i ciekawy program
  5. prezent dla każdego

WAŻNE: zimowisko zgłoszone jest do Kuratorium Oświaty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zimowiska DESTINATION WINTER CAMP prosimy o kontakt z nami telefonicznie pod numerem:
Prezes UKTS Destination - Milena Kucharczyk tel. 511 912 289
lub na maila: info@destination.elblag.pl

Warunki uczestnictwa:

  1. Wypełnienie i dostarczenie do instruktora tańca KARTY KWALIFIKACYJNEJ. 
  2. Wpłata zaliczki (w przypadku rezygnacji z zimowiska zaliczka nie podlega zwrotowi) w wysokości 150 zł najpóźniej do dnia 09.01.2017 wyłącznie na konto UKTS Destination.
  3. Posiadanie przez uczestnika zimowiska zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zimowisku tanecznym.
  4. Wpłata pozostałej należności za zimowisko najpóźniej do dnia 20.01.2017 na konto UKTS Destination

Rezerwacja miejsca na zimowisko odbywa się na podstawie kolejności wpłaty zaliczki.
Liczba miejsc ograniczona!

Cena półkolonii:

400zł - dla tancerzy grup zaawansowanych i średniozaawansowanych

350 zł - dla tancerzy grup poczatkujacych

Informujemy, że wpłaty za zimowisko należy dokonywać wyłącznie na konto Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego DESTINATION
Bank MILLENNIUM S.A.
30 1160 2202 0000 0001 5087 8720

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku!