DESTINATION...

Wraz z Nowym Rokiem zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do naszych grup sportowych w różnych stylach tańca!

‼ Zajęcia taneczno-sportowe z HIP HOP, prowadzone przez Karolinę Bednarską z Gdańska.

➡ Karolina tańczy od 3 roku życia. Początkowo w innych formach tańca, ale od 10 roku życia, nieprzerwanie specjalizuje się w hip hop. Tańczy i szkoli się do dnia dzisiejszego! Jest choreografem, czynnych tancerzem, szkoli się u najlepszych trenerów w kraju. Bierze również udział w wielu tanecznych projektach.
Na co dzień jest studentką, tancerką Studia Tańca Siemanko i od dłuższego czasu również miłośniczką High Heels. Gwarantujemy, że zajęcia z Karoliną będą wypełnione tańcem, bardzo pozytywną enegią i mega uśmiechem na twarzach podopiecznych :)

➖ Zajęcia HIP HOP odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz. 18:30-19:30 i czwartek 17:30-18:30 w naszej siedzibie przy ul. Królewiecka 21c/I w Elblągu

📌 Aby zapisać się na zajęcia Hip Hop należy wypełnić poniższy formularz:

👉 https://forms.gle/gCumcovp5bs5pwod9

 

‼ NOWOŚĆ - zajęcia ACRO DANCE dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez instruktor Wiolettę Stecyk

➡ Acro Dance to połączenie akrobatyki i tańca. Podczas zajęć tancerze będą uczyć się elementów gimnastycznych oraz tanecznych, które pozwolą im w późniejszych czasie zaprezentować je podczas zmagań turniejowych.

➖ Zajęcia ACRO DANCE odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 16:30-17:30 i piątek 16:30-17:30 w naszej siedzibie przy ul. Królewiecka 21c/I w Elblągu


📌 Aby zapisać się na zajęcia Acro Dance należy wypełnić poniższy formularz:

👉 https://forms.gle/Z84xg5tE1UzVXxKs8