DESTINATION...

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, do skorzystania z naszej oferty zajęć tanecznych.

W nowym roku szkolnym zapraszamy wszystkich na zajęcia taneczne do wybranej szkoły podstawowej:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu     

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi zajęciami tanecznymi zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA -> TUTAJ

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo SMS z informacją o pierwszym spotkaniu i zajęciach tanecznych dla swojego dziecka, które odbędą się już we wrześniu. 

 

W każdej z ww szkół odbywają się zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską UKTS Destination na różnych poziomach zaawansowania: grupy początkujące, grupy średniozaawansowane, grupy zaawansowane oraz w różnych kategoriach wiekowych: 9-11 lat, 12-15 lat. 

Zajęcia dla każdej z grup odbywają się 2 razy w tygodniu wg określonego planu zajęć (szczegółwoy plan zajęć dostępny będzie już na początku września na naszej stronie internetowej). Opłata członkowska UKTS Destination to 80zł / miesiąc.

 

W naszej ofercie mamy również propozycję dla najmłodszych - Destination Dance Kids, która skierowana jest do dzieci w wieku 4-5 oraz 6-8 lat.

Pod tą nazwą kryje się szeroki zakres zajęć tanecznych w niemal wszystkich dostępnych stylach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci mają okazję nauczyć się poczucia rytmu, odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej, a także pokazowych choreografii. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście zajęcia ogólnorozwojowe oraz dobra zabawa, która w tym wieku jest nieodłącznym elementem nauki. 

Zajęcia dla grupy 4-5 latków odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 16:30 i trwają 45 min. Opłata członkowska dla tej grupy to 40 zł / miesiąc.

Zajęcia dla grup 6-8 latków odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. Opłata członkowska dla tej grupy to 80 zł / miesiąc.

W ramach zajęć dzieci będą miały możliwość od najmłodszych lat prezentowania swoich umiejętności podczas turniejów tańca. A to już pierwszy krok w stronę poważnych pokazów. Doświadczeni i obdarzeni odpowiednim podejściem do dzieci instruktorzy zadbają o świetną atmosferę, a także o to, aby dzieci przez cały czas trwania zajęć były bezpieczne. Dzięki zajęciom Wasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach, półkoloniach, obozach oraz turniejach tańca.  

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi zajęciami tanecznymi zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA -> TUTAJ

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo SMS z informacją o pierwszym spotkaniu i zajęciach tanecznych dla swojego dziecka, które odbędą się już we wrześniu. 

     
Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination: www.destination.elblag.pl
e-mail: info@destination.elblag.pl 

tel. 511-912-289, 510-339-749