DESTINATION...

26 - 30.06.2017 Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu

Roztańczona półkolonia – najlepsze wakacje dla dzieci w Elblągu!

Wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat, które spędzają wakacje w Elblągu, zapraszamy na wyjątkową Roztańczoną Półkolonię organizowaną w dniach 26-30.06.2017 w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblagu!

Nasza Półkolonia to 5 dni wypełnionych tańcem oraz wieloma innymi atrakcjami, dzięki którym Twoja pociecha na pewno nie zazna nudy! Ty natomiast będziesz spokojny o jej bezpieczeństwo i zyskasz pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób.

Nasze zimowiska, półkolonie oraz obozy organizujemy już od wielu lat i przygotowujemy je z dbałością o każdy detal. Dzięki temu opracowaliśmy program dostosowany do wieku i poziomu uczestników.

W czasie Półkolonii nasi uczestnicy poznają różne style taneczne: taniec nowoczesny, videoclip dance, taniec klasyczny, akrobatyka. Każde zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania tancerzy.

Oprócz tańca na uczestników czeka wiele innych przyjemności, zarówno na terenie szkoły, jak i na świeżym powietrzu. Atrakcje są zróżnicowane, jednak jedno jest pewne – wspólnie z dziećmi będziemy odkrywać zakątki Elbląga, poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać nowe pasje! Wyjedziemy do Nowej Holandii, Dinoparku w Malborku, odwiedzimy salę zabaw dla dzieci, zobaczymy jak działa manufaktura cukierków, wybierzemy się na plac zabaw do Pasłęka i przeżyjemy wiele innych przygód! Zła pogoda nam niestraszna – zaplanowaliśmy również wycieczkę do kina, a także warsztaty ogólnorozwojowe i zajęcia plastyczne.

Na nasze zimowiska, półkolonie i obozy organizowane przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION zawsze zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.

Nasza Letnia Półkolonia Taneczna 2017 odbywać się będzie w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu. 

Oprócz wspaniałych zajęć tanecznych, mnóstwa atrakcji oraz najlepszej kadry naszym uczestnikom zapewniamy:

  1. wyżywienie: II śniadanie i obiad
  2. opiekę w godzinach 7:30 - 16:00
  3. wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem
  4. ubezpieczenie NW dla wszystkich uczestników
  5. bogaty i ciekawy program
  6. prezent dla każdego uczestnika

WAŻNE: półkolonia zgłoszona jest do Kuratorium Oświaty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą Letniej Półkolonii Tanecznej 2017 prosimy o kontakt z nami telefonicznie pod numerem:
Prezes UKTS Destination - Milena Kucharczyk tel. 511 912 289

lub na maila: info@destination.elblag.pl

Warunki uczestnictwa:

  1. Wypełnienie i dostarczenie do instruktora tańca KARTY KWALIFIKACYJNEJ. 
  2. Wpłata zaliczki (w przypadku rezygnacji z półkolonii zaliczka nie podlega zwrotowi) w wysokości 200 zł najpóźniej do dnia 30.05.2017 wyłącznie na konto UKTS Destination.
  3. Wpłata pozostałej należności za zimowisko najpóźniej do dnia 10.06.2017 na konto UKTS Destination

Rezerwacja miejsca na półkolonię odbywa się na podstawie kolejności wpłaty zaliczki.
Liczba miejsc ograniczona!

Cena półkolonii:

400zł 

Informujemy, że wpłaty za półkolonię należy dokonywać wyłącznie na konto Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego DESTINATION:
Bank MILLENNIUM S.A.
30 1160 2202 0000 0001 5087 8720

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież!