DESTINATION...

Specjalizuje się w disco dance.

Chcielibyście dowiedzieć się kilku faktów o mnie? A więc przedstawię Wam kilka ciekawych informacji!


👉 Jestem Klaudia, od 11 lat jestem związana z tańcem. Moja przygoda zaczęła się, gdy miałam 7 lat. Początki wyglądały tak, że uczyłam się w domu choreografii, które znajdowałam w internecie, np. z serialu Hannah Montana 😂. Spędzałam nad tym wiele czasu i uwielbiałam to robić, aż w końcu mama postanowiła zapisać mnie na zajęcia taneczne. 🤸‍♀

➖ Tańczyłam wiele stylów tańca m.in. balet, modern, cheerleading, taniec nowoczesny, taniec współczesny. Przez 4 lata byłam tancerką w Destination Elbląg. Rok temu zajęłam stanowisko instruktora tańca w Naszym klubie.

🏆 Na swoim koncie mam ogromną ilość sukcesów, m.in. 4 miejsce Formacji na Mistrzostwach Europy IDO w Białorusi w 2017 roku oraz 1 miejsce w Duecie na Mistrzostwach Polski w Twardogórze 2018.

Mimo, że tańczyłam wiele stylów tańca, to Disco Dance skradł moje serce. Pokochałam ten styl za jego szybkość, energię oraz skoki, które wykonuje się podczas tańca. Od zawsze uwielbiałam się ruszać, miałam dużo siły i energii, byłam dobrze rozciągnięta i uznałam, że Disco zdecydowanie do mnie pasuje!

➖ Brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach z instruktorami z Polski oraz zza granicy, m.in. Olga Golitsyna, Charlotta Helgesen, Just Berger i Dominika Spahić.

Na codzień jestem uśmiechniętą i wesołą osobą, posiadam duuużo energii, którą potrafię przekazać moim tancerzom. Gdy tylko usłyszę muzykę, od razu zaczynam się ruszać i chce mi się tańczyć🤣♥️. Sport jest u mnie na porządku dziennym - chodzę na siłownię, biegam, a prowadząc zajęcia, tańczę wraz z dzieciakami. Uwielbiam aktywność fizyczną i nie potrafię bez niej żyć. ❤ Na swoich zajęciach zapewniam dobrą zabawę oraz wspaniałą atmosferę.🥰

Jeżeli chcecie dołączyć na zajęcia, tworzyć wspaniałe wspomnienia, nauczyć się czegoś nowego oraz osiągać wiele sukcesów, serdecznie Wszystkich zapraszam.

Do zobaczenia! 👋