DESTINATION...

Specjalizuje się w disco dance, videoclip dance.

WIOLETTA STECYK - instruktor tańca nowoczesnego, choreograf.

Specjalizuje się w disco dance, videoclip dance.

Jej przygoda z tańcem zaczęła się na samym początku powstania Formacji Destination w 2009 roku. Głównym trenerem była Milena Sikorska.
Wioletta specjalizowała się w disco dance, ale uczestniczyła również w wielu warsztatach m.in. hip hop, jazz, dancehall, gimnastyka artystyczna, balet.
Była reprezentantką Formacji Tańca Nowoczesnego DESTINATION oraz była w składzie głównym Mini Formacji DESTINATION SENIOR TEAM na Mistrzostwach Polski.

Będąc członkiem UKTS Destination miała okazję brać udział w wielu warsztatach tanecznych u znanych pedagogów w kraju i na świecie: Jurij żurajew, Ilona Bekier, Michał Maciejewski, Brian Poniatowski, Sebastian i Jakub Piotrowicz, Andrzej Kuźnicki, Jacek Walasik, Anna Górna, Jowita Czarnecka-Tereba, Olga Golitsyna.

Największe osiągnięcia - 2 miejsce wraz z Mini Formacją Destination Senior Team w kategorii mini formacje Disco Dance pow. 15 lat zdobyte podczas Otwartych Mistrzostw Polski Disco Dance w 2014 roku, finalistka Mistrzostw Polski IDO, wielokrotna medalistka ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tanecznych.

Jest bardzo energiczna i zawsze uśmiechnięta.

Uwielbia tworzyć różne choreografie taneczne.