DESTINATION...

W naszym klubie stawiamy na wszechstronny rozwój naszych tancerzy - tych początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Dlatego specjalnie z myślą o nich zorganizowaliśmy warsztaty z gimnastyki artystycznej i akrobatyki, prowadzone przez najlepszego instruktora w tej dziedzinie - Annę Michalską z Mira Art w Gdańsku.

 

W niedzielę 29.10.2017 w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu odbyły się warsztaty z gimnastyki i akrobatyki prowadzone przez wybitnego instruktora w tej dziedzinie - Annę Michalską

Anna 16 lat trenowała gimnastykę artystyczną reprezentując Polskę na arenach międzynarodowych m.in. trzykrotnie na Mistrzostwach Świata i trzykrotnie na Mistrzostwach Europy oraz wielokrotnie na Pucharach Świata(m.in. w Japonii, Portugalii, Rosji, Azerbejdżanie, Włoszech, Izraelu, Holandii, Niemczech, Grecji ). Reprezentantka Kadry Narodowej Polski w gimnastyce artystycznej w latach 2000-2009. Absolwentka AWFiS w Gdańsku. Pracuje jako nauczyciel gimnastyki artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”, finalistka IV edycji programu „Mam Talent”. Wraz z zespołem występowała dla Szejka Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Instruktorka Fitness i Pilates I i II stopnia.

W warsztatach wzięło udział ponad 80 tanceczy z UKTS Destination, którzy podzieleni byli na 3 grupy pod względem poziomu zaawansowania. 

Dzięki temu każdy miał możliwość nauczenia się nowych figur dostosowanych do umiejętności i poziomu tancerza. 

Jest nam niezmiernie miło, że nasze warsztaty spotkały się z tak dużym zainteresowaniem wśród naszych tancerzy - dzięki temu wiemy, że to nie ostatnie takie warsztaty z Anią. 

Szczegóły i termin kolejnych warsztatów, które odbędą się w listopadzie, podane zostaną na naszym Fun Page'u na Facebooku -> Destination Elbląg