DESTINATION...

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Półzimowisku Tanecznym DESTINATION, które odbędzie się w dniach 21-25.01.2019 w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu.

Drodzy rodzice i tancerze!

Każde nasze półzimowisko to gwarancja dużej dawki tańca, mnóstwa atrakcji i wspaniałej przygody dla Wszystkich uczestników!

Nasze półzimowiska, półkolonie oraz obozy organizujemy już od wielu lat i przygotowujemy je z dbałością o każdy detal. Dzięki temu opracowaliśmy program dostosowany do wieku i poziomu uczestników.

W czasie półzimowiska nasi uczestnicy poznają różne style taneczne: taniec nowoczesny, videoclip dance, taniec klasyczny, akrobatyka. Każde zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania tancerzy.

Oprócz zajęć tanecznych w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo atrakcji: wyjście na lodowisko, basen, multikino, squash, bajlandia, ścianka wspinaczkowa i wiele innych. Na koniec naszego półzimowiska każdy otrzyma pamiątkowy prezent oraz dyplom!!!

Na nasze półzimowiska, półkolonie i obozy organizowane przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION zawsze zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem półzimowiska. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.

Nasze półzimowisko DESTINATION odbywać się będzie w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu. 

Oprócz wspaniałych zajęc tanecznych, mnóstwa atrakcji oraz najlepszej kadry naszym uczestnikom zapewniamy:

  1. wyżywienie: II śniadanie i obiad
  2. wejścia na wszystkie atrakcje
  3. ubezpieczenie NW dla wszystkich uczestników
  4. bogaty i ciekawy program
  5. prezent dla każdego

WAŻNE: półzimowisko zgłoszone jest do Kuratorium Oświaty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą półzimowiska DESTINATION prosimy o kontakt z nami telefonicznie pod numerem:
Prezes UKTS Destination - Milena Sikorska tel. 511 912 289
lub na maila: info@destination.elblag.pl

Warunki uczestnictwa:

  1. Wypełnienie i dostarczenie do instruktora tańca KARTY KWALIFIKACYJNEJ oraz UMOWA RODZICE
  2. Wpłata zaliczki (w przypadku rezygnacji z półzimowiska zaliczka nie podlega zwrotowi) w wysokości 200 zł najpóźniej do dnia 21.12.2018 wyłącznie na konto UKTS Destination.
  3. Posiadanie przez uczestnika półzimowiska zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zimowisku tanecznym.
  4. Wpłata pozostałej należności za półzimowisko 250 zł najpóźniej do dnia 16.01.2019 na konto UKTS Destination

Rezerwacja miejsca na półzimowisko odbywa się na podstawie kolejności wpłaty zaliczki. 
Liczba miejsc ograniczona!

Cena półzimowiska: 450zł

Informujemy, że wpłaty za półzimowisko należy dokonywać wyłącznie na konto Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego DESTINATION
Bank MILLENNIUM S.A.
30 1160 2202 0000 0001 5087 8720

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku!