DESTINATION...

Grupa tancerzy w wieku 9-12 lat specjalizująca się w Disco Dance.

DESTINATION KIDS

Grupa DESTINATION KIDS to grupa tancerzy w wieku 9-12 lat, którzy specjalizują się w Disco Dance - formacja, trio, duety oraz solo.

Instruktorem prowadzącym grupę i choreografem jest Milena Sikorska.

Nasze zajęcia różnią się natężeniem i intensywnością od innych grup tańca nowoczesnego. Lekcje choreografii odbywają się trzy razy w tygodniu po półtorej godziny. Przez ten czas trenujemy swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracujemy także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera.
Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu doskonalimy swój warsztat w solo lub duetach oraz trio.

Podczas ferii zimowych czy wakacji, jak również w weekendy bierzemy udział w warsztatach tanecznych, szkoleniach oraz zgrupowaniach, aby podszkolić swój warsztat z zakresu techniki tańca i choreografii.
Startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, przygotowujemy się do startu w najważniejszych turniejach: Mistrzostwach Polski, Europy czy Świata.

Grupa DESTINATION KIDS bierze udział w szkoleniach u takich instruktorów jak:

Dominika Spahić-Fergińska - instruktor Egurrola Dance Studio w Warszawie, trener aktualnych Mistrzów Polski disco dance.

Julia Borowiecka - Mistrzyni Europy IDO Disco Dance, wielokrotna Mistrzyni Polski Disco Dance, Cheerleader, Modern oraz Jazz. Tancerka Grawitacja Sport Academy z Piaseczna, instruktor tańca, choreograf.

Just Berger - trener z klubu T.T.C. Germany, finalista Mistrzostw Europy i Świata Disco Dance solo, wielokrotny Mistrz Swiata IDO formacje Disco Dance

Olga Golitsyna - Mistrzyni Europy IDO Disco Dance, właściciel i  trener w klubie R.E.D. w Moskwie, wielokrotna finalistka Mistrzostw Europy i Świata w solo i duecie Disco Dance.

Charlotta Helgesen -  trener i właściciel Dance Center Örebro w Szwecji, trener wielokrotnych Mistrzów Europy i Świata Disco Dance w kategoriach solo oraz duety. 

Wszyscy tancerze DESTINATION KIDS uczestniczą w warsztatach tanecznych z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce i na Świecie, występach oraz wyjazdach na zawody taneczne.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach.