DESTINATION...

DESTINATION KIDS 2

Jest to grupa tancerzy, która powstała we wrześniu 2014 roku przy Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu.

Do zespołu należą osoby w wieku 9-11 lat.
Instruktorem prowadzącym grupę i choreografem jest Martyna Zaroda.

Nasze zajęcia różnią się natężeniem i intensywnością od innych grup tańca nowoczesnego. Lekcje choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Przez ten czas trenujemy swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracujemy także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera.
Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu doskonalimy swój warsztat w solo lub duetach.

Skład DESTINATION KIDS 2:
Adamczyk Antonina, Bartkowska Klaudia, Czacharowska Weronika, Drobiszewska Wiktoria, Głowacka Oliwia, Łaszyca Julia, Łoś Otylia, Mazurowska Aleksandra, Wesołowska Agata, Bruzdowska Michalina, Ciarkowska Aleksandra, Kucharska Oliwia, Matuska Julia, Różycka Wiktoria, Trybuś Angelika.

Konsultantami zespołu są:

Jowita Czarnecka-Tereba - właścicielka i trenerka w klubie JFD w Gdyni, sędzia PZTF, trener aktualnych Mistrzów Polski disco dance.

Anna Michalska - nauczyciel Gimnastyki Artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”, finalistka IV edycji programu „Mam Talent”.

Wszyscy tancerze DESTINATION KIDS 2 uczestniczą w warsztatach tanecznych z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce i na Świecie, występach oraz wyjazdach na zawody taneczne.

Grupa "otwarta", jeśli pałasz miłością do tańca i chcesz poczuć co to ciężki trening - przyjdź do nas, czekamy na Ciebie:)